Nacházíte se: Inzerce > Zaměstnání

Inzerce

21.04.2017, 15:11
Milkeffekt, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici "DĚLNICE / DĚLNÍK VE VÝROBĚ PAŘENÝCH SÝRŮ". Vyrábíme tradiční sýrové speciality např. pařené sýry (tzv. korbačíky), jánošíkův oštěpek, marinované sýry apod. NÁPLŇ PRÁCE: - ruční práce ve výrobě - manipulace se surovinou - obsluha strojů a zařízení NABÍZÍME: - práci na HPP – dlouhodobá spolupráce - pravidelnou mzdu - práci v úkolu od 84 kč/hod - výrobní prémie, věrnostní příplatek - náborový příspěvek ve výši 3 000 kč (vyplacený při první mzdě, při odpracování min. 6 měsíců) POŽADUJEME: - spolehlivost a zodpovědnost - manuální zručnost - dobrý zdravotní stav - zdravotní průkaz v potravinářství Více informací o společnosti najdete na www.milkeffekt.cz Adresa provozovny: Milkeffekt, s.r.o., Konská 559, Třinec 739 61 (naše provozovna je mezi Poliklinikou na Podlesí a Něborovským kopcem) V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, prosím zašlete Váš životopis na emailovou adresu personalni@milkeffekt.cz . Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi.
Kontakt
Telefon: 730514564
Email: personalni [zavináč] milkeffekt.cz
Přílohy

04.04.2017, 17:54
DELPHINUS DELPHIS s.r.o., Raškovice 28, 739 04 Pražmo Volné pracovní místo: pracovník v sociálních službách Nabízíme: plný pracovní úvazek odpovídající platové ohodnocení zajímavou a smysluplnou práci podporu v dalším vzdělávání Pracovní náplň: přímá práce s uživateli služeb podílení se na zvyšování kvality sociální služby Požadujeme: - splnění odborné způsobilosti pro výkon pracovníka v sociálních službách dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (středoškolské vzdělání a kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách – výhodou, případně zajistíme) - výborné komunikační schopnosti a psychickou odolnost - znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou - ztotožnění se s filosofií společnosti Delphinus Delphis s.r.o. a etickým kodexem - motivaci k práci s cílovou skupinou - řidičský průkaz skupiny „B“ Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj, svazek obcí povodí Morávky Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kritéria, mohou zaslat stručný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: toaraskvice@seznam.cz Předpokládaný termín nástupu: ihned nebo dle dohody Bližší informace: DELPHINUS DELPHIS s.r.o., tel.: 730 820 129, 724 379, e-mail: toaraskovice@seznam.cz, www.toaraskovice.webnode.cz
Kontakt
Telefon: 724379168
Email: toaraskovice [zavináč] seznam.cz
Přílohy

29.03.2017, 15:25
Mám zájem o manuální brigádu jak dlouhodobě,tak jednorázovou výpomoc i fyzicky náročnější. Nejlépe v úkole,nebo 80kč,hod.
Kontakt
Telefon:
Email: brumpa77 [zavináč] gmail.com
Přílohy

Vložit nový inzerát

TV vysílání

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
6 °C
8 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.