Klienti nízkoprahového zařízení pro děti a mládež vybojovali první místo na fotbalovém turnaji

MM F-M

15. 8. 2019

Fotbalového turnaje se zúčastnily skupiny dětí z několika měst, například Havířova, Ostravy, Kopřivnice, Orlové aj. Za město Frýdek-Místek se turnaje zúčastnily 2 týmy klientů nízkoprahového zařízení pro děti a mládež klub Prostor.

"Na fotbalový turnaj jezdíme každoročně, o účast na turnaji je ze strany našich chlapců vždy velký zájem. Klienti jsou nadšeni, že si mohou zahrát fotbal a poměřit své síly s týmy z jiných měst.“ uvedla Dagmar Kusá, pracovnice nízkoprahového zařízení pro děti a mládež klub Prostor.

I přes velkou konkurenci se klientům nízkoprahového zařízení pro děti a mládež klub Prostor podařilo vybojovat krásné první a třetí místo, a to v kategorii skupin dětí do 17 let věku.

Gratulujeme.