Podzimní pohoda na Palkovických hůrkách

Artur Čuba

9. 10. 2003

Počátkem října uskutečnilo vedení Penzionu pro důchodce tradiční podzimní opékání párků. Tentokrát se akce nekonala v prostoru Penzionu, ale v příjemném prostředí rekreačního zařízení Barborka na Palkovických hůrkách.
Po příjezdu autobusu bylo již vše připraveno, párky byly již opečeny. Důchodci poseděli u táboráčku a v přítomnosti harmonikáře si zazpívali populární písně z dob svého mládí. Ke skvělé náladě přispělo i příjemné počasí. Jenom pouštění připravených draků se nekonalo, bylo totiž úplné bezvětří.
Zdatnější výletníci si zašli na novou rozhlednu na Kabátici nad Chlebovicemi. Několik z nich se pustilo do hledání podzimních hub a přinesli si v sáčku i trochu václavek.
Hojná byla návštěva v restauraci Barborka a všichni vyslovovali uznání personálu za vydatné porce kvalitních obědů za velmi přijatelné ceny.
Účastníci zájezdu, kterého se zúčastnil jako host i místostarosta města Mgr. Vrba, vyslovili vedení Penzionu uznání za výborně připravenou akci a těší se na další setkání.

Za spokojené obyvatelé penzionu

Ing. Jiří Vinkler