Fotbalisté Frýdku vypadli z Poháru ČMFS

2. 8. 2004

ČESKÝ TĚŠÍN – FK FRÝDEK-MÍSTEK 3:0 (0:0)
Hostující trenér Karel Orel se ještě proti zkušenému Českému Těšínu musel obejít bez několika hráčů, kteří čekají na vyřízení hostování. Navíc se mu zranil Vladimír Macura, a tak dostali příležitost v zápase i nadějní dorostenci. Utkání mělo také pikantnost v tom, že v domácím dresu se představili hráči, kteří oblékali v minulosti frýdecko-místecký dres (Vojvodík, Grigar, Myšinský). Již ve 2. minutě zahrozil Grigar po rohovém kopu, Kopecký jeho hlavičku chytil. Domácí hráči pak měli územní převahu, Frýdek hrál pozorně ze zadu a spoléhal se na brejky. Nerozhodný výsledek vydržel až do 68. minutě, kdy se po chybičce Frýdku ujali domácí vedení. O dvě minuty později našel Vojvodík nabíhajícího Macečka a Český Těšín vedl o dvě branky. V 78. minutě Vojvodík centroval od lajny směrem na bránu a jeho zapadáček skončil na zadní tyči – 3:0. V 82. minutě měl Frýdek velkou šanci na zkorigování výsledku. Skotnica ale svůj samostatný nájezd do úspěšného konce nedovedl. V závěru zápasu byl ještě v pokutovém území domácích faulován Matějka, píšťalka rozhodčího Poledníka zůstala němá. Vítěz se ve 2. kole střetne s ligovým Zlínem.
Frýdek-Místek: Kopecký – Gottwald, Hlavatík, Petr Kořínek (71. Matějka) – Němec, Dvořák, Jordan, Šrámek, Plichta (62. Červený) –Skotnica, Hynek Prokeš. Trenér Karel Orel.