BAMBIRIÁDA VE FRÝDKU-MÍSTKU

MM F-M

10. 4. 2003

Frýdek-Místek se přidá k 18 městům v České republice, kde proběhne koncem května společná prezentace organizací a činností pro děti a mládež. Cílem této akce je seznámit veřejnost s aktivitami organizací pracujících s dětmi a mládeží a nabídnout neorganizované mládeži některou z činností pro vyplnění jejich volného času. V roce 2002 proběhla Bambiriáda ve 14 městech České republiky. Návštěvníci si vyzkoušeli zajímavé činnosti, hry, sporty, dovednosti aj. Čekal je zábavný program, který připravila sdružení dětí a mládeže, sportovní organizace a střediska volného času. Ve dnech 23.-25. Května 2003 se Bambiriáda bude pořádat i ve Frýdku-Místku. Akce proběhne ve sportovním areálu ZŠ na ul. J. z Poděbrad, v areálu TJ Sokol a v divadélku Čtyřlístek. Během pátečního dopoledne se počítá s návštěvami základních škol a páteční odpoledne a sobota je vyhrazena pro děti a jejich rodiče. Bude zde k vidění řada vystoupení – od mažoretek, lidové tance až po bojová umění. Na ploše budou moci děti vyzkoušet svou zručnost při soutěžích a sportech a při vytváření dětských rekordů. Svou účast přislíbila i policie ČR a Hasičské záchranné sbory. V rámci Bambiriády proběhne v něděli 25.5. i turistický pochod v okolí města s názvem“2000″ bambilometrů s Goodwillem a debrujáry frýdeckého gymnázia. Na tuto akci zveme všechny děti, rodiče a učitele. V rámci této akce máte jedinečnou příležitost se seznámit s aktivitami pro děti a mládež v našem městě, a získat tak vhodnou náplň pro Vaše děti. Současně vyzýváme ještě všechny organizace pracující s dětmi, aby se připojily k této akci. Informace je možné získat na www stránkách klubkofm.com nebo na tel. č. 558 609 215 -p.Sysala.