Krajské kolo Porty v našem městě

MM F-M

21. 4. 2004

Frýdecká folková kapela KAJKERY ve spolupráci s Městem Frýdek-Místek letos přijala možnost pořádat krajské kolo PORTY a tak se vůbec poprvé ve své dlouhé historii (I. ročník v r. 1967) tento festival podívá do brány Beskyd. Dvacítka severomoravských kapel přepestrých žánrů tedy změří své síly v sobotu 15. května ve frýdeckém Divadélku Čtyřlístek.Tam se pod slechem bdělých uší porotců a diváků pokusí prozpívat až do celostátního Jihlavského finále, které proběhne někdy na začátku července. „Těšit se můžete hlavně na spoustu pohodové muziky, ale taky na pódiové skeče, moderátorské krkolomnosti nebo muzikantský jam,“ zval Theodor Barczi, zpěvák pořadatelské kapely KAJKERY. Mimo jiné na akci vystoupí písničkář Wabi Daněk, Celtic cross (Ostrava), Milan Sova (Orlová), Druhý dech (Hněvotín), Ptačoroko (Frýdlant n. O.), Hrachokout (Valašské Meziříčí), Můjgrass country (Bruntál), Morgána (Ostrava), Samorost (Ostrava), WečíRek (Třinec), Viejos (Ostrava), Hrozen (F-M), David Vysloužil (Skalice), Folk Story (Rožnov p. R.), Petr Turoň (Mosty u Jablunkova), O.K. TET (Karviná), La Mesta (Bruntál), Naplac (F-M). Prodej vstupenek v ceně 60 Kč v den konání od 10.00 hodin přímo v Divadle Čtyřlístek. Bližší informace: 604 695 653 nebo t.pysko@mcnet.cz (jač)