Vánoční strom společně rozsvítíme už dnes

27. 11. 2014

Připraven je i doprovodný program. Po celém náměstí se budou pohybovat krásní, dlouhonozí andělé, a kdo ví, možná, že tomu, kdo s nimi promluví, se splní nějaké přání. Od 15 do 18 hodin budou moci zájemci navštívit vánoční dílny Střediska volného Klíč a vyrobit si v nich krajkovanou baňku, papírový vánoční stromeček v květináči, vykrajovanou vánoční ozdobu z včelího plástu nebo  vánoční přání pro své blízké. Děti a všichni snílci na náměstí najdou také Ježíškovu poštu, prostřednictvím které budou moci poslat dopis Ježíškovi a chybět nebude ani dřevěný betlém.

Vánoční atmosféru na náměstí navodí také nazdobené dřevěné stánky, ve kterých budou prodejci nabízet tradiční vánoční zboží – svícny, jmelí, adventní věnce, vonné oleje, vánoční ozdoby, ale také šperky nebo výrobky ze dřeva a keramiky. Nouze nebude ani o bohaté občerstvení. Prodávat se budou vánoční perníčky, trdelníky, klobásky, placky, ale také horká medovina nebo vánoční punč.

Jste zváni.

pozn.:

Advent ve městě – od 28. listopadu do 23. prosince – spousta akcí a zábavy – program viz příloha nebo ZDE