Další etapa Forenzního značení jízdních kol začne v pondělí.

Městská policie Frýdek-Místek požádala i v letošním roce o dotaci na projekt „Forenzní značení jízdních kol za pomocí syntetické DNA“. Projekt byl schválen Ministerstvem vnitra ČR a městská policie nyní intenzivně pokračuje v přípravách na jeho spuštění.
16.04.2015 12:45
(Aktualizováno: 16.4.2015 12:47)

Značení jízdních kol, elektrokol, koloběžek a nově i invalidních vozíků se bude konat jednou týdně. Zájemci o tuto službu se budou moci zapsat do připraveného pořadníku, který bude připraven vždy v den probíhajícího značení na Kontaktním centru prevence v křížovém podchodu. Předpokládané časové intervaly jsou odstupňované po 10 minutách.

KDE?

• Kontaktní centrum prevence – křížový podchod v Místku (vedle náměstí Svobody).

KDY?

• Každé pondělí od 8:30 do 12:00 a od 13:00 do 16:00 hodin.

CO MÍT SEBOU?

• Předmětný dopravní prostředek (kolo, koloběžku, elektrokolo a invalidní vozík), který bude značen pouze v čistém stavu a suchý
  • Občanský průkaz
  • Doklad o nabytí kola. V případě, že občan již tento doklad nemá, podepíše na místě čestné prohlášení o nabytí kola do svého vlastnictví.
MM F-M
MĚSTSKÁ POLICIE