Běh mezi náměstími už tuto neděli

25. 5. 2015

Akce je určena široké veřejnosti všech věkových kategorií, od předškolních dětí až po seniory. Běh rodičů s dětmi, pro které je připraven okruh na místeckém náměstí, startuje v 9:30 hodin. Následovat budou další věkové kategorie, sedmnáctiletí odstartují v 10:45 a budou absolvovat tři okruhy na místeckém náměstí.  Přihlásit se může kdokoliv v místě závodu, a to nejpozději 20 minut před startem dané kategorie (viz plakát). Startovné se neplatí.

Hlavní závod – silniční běh mezi náměstími (5000 m) odstartuje v 11 hodin. Účastníci závodu poběží na frýdecké Zámecké náměstí a zpět.

Vítězové jednotlivých kategorií budou vyhlašování průběžně po skončení jednotlivých závodů. Výsledková listina bude vyvěšena v místě startu a cíle do 15 minut od ukončení závodů. Pro nejlepší ve všech vypsaných kategoriích jsou připraveny pěkné věcné ceny. Ceny do hlavního závodu věnoval primátor města Michal Pobucký.

propozice závodu viz příloha (plakát)