Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

1. ples pro Frýdek≈Místek

V sobotu 18. února se v Národním domě uskuteční 1. ples pro Frýdek≈Místek. K tanci budou od 20 hodin hrát střídavě Big Blast Band a Ostravica.
08.02.2017 10:22
(Aktualizováno: 8.2.2017 11:04)
Počet zhlédnutí: 4026

„Ples se koná u příležitosti letošních 750 let Frýdku≈Místku, kdy se bude nejen vzpomínat, ale také se uskuteční zcela nové akce, které by se mohly stát akcemi tradičními,“ řekl náměstek primátora Pavel Machala.

„Chtěli bychom ples pojmout jako typicky místní akci, na kterou přijdete s partou přátel a zatančíte si při poslechu místních kapel. Letos budou na plese válet swing, funk a pop hudebníci z Big Blast Band střídavě s cimbálovou muzikou Ostravica s repertoárem folkloru i taneční klasiky. Z plesu si budete moci odnést památku v podobě fotografie. V profesionálním fotokoutku fotografa Josefa Mohyly vám obrázek vytisknou ve vysoké kvalitě přímo na místě,“ láká za KulturuFM Michaela Davidová.

Vstupné činí 150 korun na osobu, s večeří pak 300 korun na osobu. Vstupenky lze zakoupit online na stránkách kulturafm.cz a k dispozici jsou také v pobočkách BIC a v hale Polárka.
 

MM F-M, Jana Matějíková
ODBOR ŠKOLSTVÍ, KULTURY, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.