Děti z MŠ Naděje nakreslily pro Oázu pokoje krásné bannery

Zahradní plot Oázy pokoje od konce února zdobí veselé bannery plné květin a zvířat. Tato výtvarná díla jsou společným výsledek dětí z MŠ Naděje, které je v každé volné chvíli malovaly.
20.03.2017 13:11

Děti dostaly od Oázy pokoje bannery spolu s potřebami na malování a s chutí se pustily do díla. Nápadů na téma měli všichni nespočet. Nakonec se domluvili, že svou první kresbu pojmou jako svou vizitku. A tak vznikl banner plný barevných květin, aby bylo patrné, že jej malovaly děti ze třídy Květinka. Druhý banner je vymalovaný jako les s liškami, veverkami, hmyzem a v dálce stojícím jelenem s laní. Malování všechny moc bavilo a tak když přišly na řadu další bannery, děti se s radostí chopily štětce a namalovaly mořskou hlubinu a exotické zvířata v zoologické zahradě. Výsledky společné tvorby můžete vidět na plotě zahrady Oázy pokoje. „Spolupráce s dětmi z MŠ Naděje byla opravdu úžasná. Děti se daného úkolu chopily s vervou a jejich nadšení je vidět také na výsledných dílech. Spokojeni jsou všichni zúčastnění, a proto vzájemná spolupráce nekončí a v budoucnu se na plotě Oázy pokoje objeví další bannery,“ sdělil vedoucí střediska Vlastimil Petr.

Děkujeme paním učitelkám za jejich obětavou práci, skvělé nápady a všem dětem za nádherné ztvárnění. Fotografie, jak díla vznikala, si můžete prohlédnout na stránkách MŠ Naděje ve fotogalerii.

Autor: Lenka Talavašková

MM F-M