Květinový záhon poničili vandalové. Zdá se vám to normální?

Město Frýdek-Místek každoročně investuje do květinové výzdoby nemalé finanční prostředky a každoročně se snaží vybudovat další květinové záhony. To vše proto, aby zpříjemnilo veřejný prostor, aby barevná paleta květů potěšila nejen místní obyvatele, ale i návštěvníky města. Je velice smutné, že tuto snahu dokáže někdo v nestřeženém okamžiku zničit. Dnes ráno zaměstnanci technických služeb napravovali škodu napáchanou na květinovém záhonu na kruhovém objezdu na ulici Frýdlantská v Místku. Někdo tam nejspíš z noci na dnešek vytrhal a pošlapal na dvě desítky květin.
19.06.2017 16:13
(Aktualizováno: 13.7.2017 13:34)

Apelujeme na občany, aby nebyli ke svému okolí lhostejní a v případě, že zahlédnou někoho ničit městský majetek, okamžitě kontaktovali městskou policii na lince 156. Je přece v zájmu nás všech, abychom chránili vše, co přispívá k příjemnějšímu prostředí pro život, a také bychom si měli vážit snahy dělat město krásnějším.

°C