Hříbek – v zájmu města je vrátit ho zpět

Dětský kolotoč na hřišti Hříbek byl odstraněn, jelikož jeho technický stav již byl provozně nebezpečný. Tento dětský prvek byl v provozu více jak 50 let, jeho životnost dosáhla své hranice. Jako vlastník dětských prvků na našich hřištích jsme zodpovědní za jejich bezpečný provoz a musíme se řídit stále přísnějšími evropskými bezpečnostními normami. Nicméně je v našem zájmu tento téměř „historický“ herní prvek vrátit zpátky na své místo. Nyní zjišťujeme, jak moc je poškozen a zdali vůbec bude možná jeho renovace. Již po jeho demontáži jsme zjistili výrazné poškození některých jeho částí. Zjišťujeme, zda bude možná i jeho povrchová úprava. Budeme se snažit udělat vše pro to, aby se hříbek na své místo vrátil a abychom zajistili jeho bezpečný provoz.
14.07.2017 12:36
(Aktualizováno: 14.7.2017 12:44)