OPRAVA HORKOVODU DOČASNĚ ZRUŠÍ AUTOBUSOVÉ ZASTÁVKY

Práce na výměně horkovodního potrubí společnosti Veolia Energie ČR v lokalitě ulic Vrchlického a ČSA v Místku v nejbližších dnech omezí autobusovou dopravu. Cestující linkou číslo 3 by se měli připravit na to, že v termínech od 20. do 29. července a následně od 21. do 25. srpna budou autobusové zastávky na ulici ČSA dočasně zrušeny. Linka pojede zkrácenou trasu.
17.07.2017 14:55

Mimo provoz budou autobusové zastávky na ulici ČSA – tedy zastávky u 8. ZŠ, zastávka u věžových domů a zastávka u gymnázia. Autobusy linky č. 3 nebudou v těchto termínech obsluhovat ani zastávku na ulici Ostravská. Jezdit budou zkrácenou trasu, přesněji ze zastávky Místek, Slezan 01 budou pokračovat na zastávku Místek, Anenská a následně odbočí k poliklinice.

Práce na výměně potrubí již nyní probíhají v úseku od křižovatky ulic Vrchlického a Fibichova po křižovatku s ulicí ČSA. Ukončeny by měly být 25. srpna. Nyní je v daném úseku dopravní uzavírka. Objízdná trasa je vedena po místních komunikacích.

Pozn.: Informace byly v předstihu zveřejněny 26. června na webu i FB města.

°C