Závěrečná konference MAP Pobeskydí

MM F-M

3. 10. 2017

Ve dnech 26. 9. – 27. 9. 2017 proběhla ve společenském sále ZŠ Leoše Janáčka v Hukvaldech závěrečná konference MAP Pobeskydí. Po přivítání vystoupili představitelé jednotlivých partnerů MAS Pobeskydí, MAS Slezská Brána a statutárního města Frýdku-Místku.

Účastníci konference si vyslechli prezentace členů realizačního týmu. David W. Novák, autora projektu, shrnul projekt MAP FM, dále Alex Nováček a Miroslav Lysek ve svých příspěvcích prezentovali příklady úspěšných projektů spolupráce.

Mezi dalšími vystupujícími byli Kristýna Žižková, zástupce KAP, účastníky konference informovala o implementaci akčního plánu KAP. Tereza Baginská, zástupce Společného výzkumného a monitorovacího centra TRIANON – VŠB-TUO, hovořila o zájmovém a neformálním vzdělávání.

Konferenci předcházela schůzka řídícího výboru MAP FM, která schválila potřebné dokumenty a činnost realizačního týmu MAP.

Ke zpestření programu konference přispělo vystoupení pěveckého souboru Lašánek.

autor:
Mgr. Aleš Janáček