Novoroční ohňostroj chybět nebude

MM F-M, Petr Pavelka

20. 12. 2017

Jako každý rok se očekává, že před půlnocí se tisíce lidí z celého města vydají k hlavnímu mostu přes řeku Ostravici a do jeho blízkého okolí, aby z něj mohli pozorovat připravenou světelnou show, pozdravit se se svými známými, rodinami nebo si v partách užít poslední odpočítávání.

V inkriminovanou dobu bude policisty na průtahu zastavena doprava, která po rozpuštění davu a nezbytném úklidu bude znovu zprovozněna.

„Žádáme všechny, aby respektovali pokyny policie k zajištění bezpečnosti a pořádku. A doufáme, že přes všechno veselí a opojení, které k vítání Nového roku patří, nebude město devastováno vandalismem. Je v zájmu nás všech, abychom si město nenechali ničit,“ apeluje primátor Michal Pobucký.