Svoz vánočních stromků

Svoz vánočních stromků od kontejnerů na komunální odpad bude ve Frýdku-Místku (sídlištní zástavbě) probíhat o lednových sobotách (vyjma sobotu 6. ledna). První svoz se uskuteční v sobotu 13. ledna, následně pak v sobotu 20. ledna a 27. ledna.
04.01.2018 10:12
(Aktualizováno: 4.1.2018 10:35)

Vánoční stromky budou stejně jako v minulých letech sváženy na kompostárnu v Bruzovicích, kde budou štěpkovány a následně využity při výrobě kompostu. Je tedy nutné, aby z nich byly odstraněny všechny vánoční ozdoby, včetně závěsných háčků.

V loňském roce bylo svezeno téměř 15 tun stromků, což je o pět tun více než před dvěma lety.

Pozn.:

Vánoční stromky je vhodné odložit ke kontejnerům den před plánovaným svozem, aby nedocházelo k jejich hromadění v průběhu celého týdne.

°C