K PRONÁJMU – restaurace Radhošť

24. 1. 2018

Pronajímaná plocha:

I. PP:                                                            I.NP:
– vstup + chodba 19,44 m2                         – restaurace (salonek) 37,80 m2
– sklady 40,89 m2                                       – restaurace 135,95 m2
– chodba 43,92 m2                                      – WC 23,4 m2
– WC 27,70 m2                                            – kuchyně 69,85 m2
                                                                    – vstup + chodba 35,67 m2

Služby spojené s pronájmem nebytových prostor:

Náklady na teplo budou vyúčtovány v poměru podlahových ploch nebytových prostor pronajatých nájemci k celkovému součtu podlahových ploch v zúčtovací jednotce, kterou tvoří budovy č.p. 1147 a č.p. 1148, Radniční, k. ú. Frýdek.(Pro informaci uvádíme, že náklady na teplo v roce 2016 v zúčtovací jednotce činily 187,33 Kč/m2/rok bez DPH).

Vodné a stočné bude vyúčtováno v poměru podle náměrů podružných vodoměrů instalovaných v zúčtovací jednotce, kterou tvoří budovy č. p. 1147 a č. p. 1148, Radniční, k. ú. Frýdek.  (Pro informaci uvádíme, že cena vodného a stočného fakturovaná dodavatelem Severomoravské vodovody a kanalizace a.s. v roce 2016 činila 67,72 Kč/m3 bez DPH).

Dodávku elektrické energie si zajistí nájemce sám na základě vlastního smluvního vztahu uzavřeného s dodavatelem elektrické energie. Zneškodňování odpadů vzniklých z činnosti nájemce v souvislosti s užíváním nebytových prostor si zajistí nájemce sám na vlastní náklady.

Podmínky užívání:

– poskytnutí součinnosti zejména při společenských a kulturních akcích statutárního města Frýdek-Místek
– v nebytovém prostoru nebudou umístěny výherní hrací přístroje nebo jiná technická herní zařízení.

Povinný obsah žádosti:

• nabízená výše nájemného za užívání nebytových prostor  v objektu č.p. 1147
• oprávnění k podnikání v souladu s podnikatelským záměrem (kopie výpisu z Obchodního rejstříku, kopie živnostenského listu na poskytování služeb v gastronomii)
• podnikatelský záměr uchazeče
• reference vč. délky praxe v oblasti gastronomie

Žádosti o pronájem nebytových prostor zasílejte na adresu: Magistrát města Frýdku-Místku, Radniční 1148, 738 22 Frýdek-Místek do 15.02.2018 do 14 hod. U žádostí podaných poštou rozhoduje datum poštovního razítka (datum poštovního razítka 14.02.2018).
Na žádosti přijaté po tomto termínu nebude brán zřetel. Požadovaný způsob doručení žádosti – osobně na podatelnu Magistrátu města Frýdku-Místku  nebo poštou v zalepené obálce označené v levém horním rohu nápisem „Pronájem kavárna Radhošť  –  NEOTVÍRAT!!!“.
Zájemci obdrží další informace na Magistrátu města Frýdku-Místku, Radniční 10, odboru správy obecního majetku, Dominika Chludová, tel. 558 609 176.

Ing. Bc. Hana Kalužová
vedoucí odboru SOM