Anketa v základních školách zřizovaných statutárním městem Frýdek-Místek

MM F-M

18. 10. 2018

Vážení rodiče/zákonní zástupci,

statutární město Frýdek-Místek chce navázat na dotazníkovou anketu pro rodiče/zákonné zástupce, která proběhla v mateřských školách v loňském roce a podobnou anketu připravilo pro rodiče/zákonné zástupce v základních školách. Cílem ankety je zjištění potřeb a míry spokojenosti rodičů/zákonných zástupců žáků se základním vzděláváním a souvisejícími službami v našich základních školách, které poslouží ke zlepšení podmínek pro plnění povinné školní docházky.

Anketa bude probíhat v měsíci listopadu v rámci rodičovských schůzek na všech základních školách zřizovaných statutárním městem Frýdek-Místek. Bližší informace obdržíte od vedení jednotlivých škol.

Předem děkujeme za zapojení se do ankety a za Váš čas, který věnujete vyplnění dotazníku.