Nacházíte se: O městě > Sociální služby > Dotace > Dotace na podporu a rozvoj sociálních služeb > Dotační programy pro  rok 2008

Dotační programy pro rok 2008

STATUTÁRNÍ MĚSTO FRÝDEK-MÍSTEK vyhlašuje výběrové dotační řízení na poskytnutí účelových dotací z rozpočtu statutárního města Frýdku-Místku pro právnické a fyzické osoby na podporu a rozvoj sociálních služeb pro rok 2008.

Cílem finanční podpory je rozvoj a zkvalitnění ucelené sítě sociálních služeb na území statutárního města Frýdku-Místku. Programy na podporu a rozvoj sociálních služeb jsou rovněž v souladu s cíli schváleného Komunitního plánu rozvoje sociálních služeb ve městě Frýdku-Místku na léta 2007 – 2010 a schváleného Strategického plánu rozvoje statutárního města Frýdku-Místku na období 2007 – 2013.

8 °C
12 °C