Nacházíte se: O městě > Sociální služby > Dotace > Dotace na podporu a rozvoj sociálních služeb > Dotační programy pro rok 2011

Dotační programy pro rok 2011

STATUTÁRNÍ MĚSTO FRÝDEK-MÍSTEK vyhlašuje výběrové dotační řízení na poskytnutí účelových dotací z rozpočtu statutárního města Frýdku-Místku pro právnické a fyzické osoby na podporu a rozvoj sociálních služeb pro rok 2011.

Cílem finanční podpory je rozvoj a zkvalitnění ucelené sítě sociálních služeb na území statutárního města Frýdku-Místku. Programy na podporu a rozvoj sociálních služeb jsou rovněž v souladu s cíli Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb ve městě Frýdku-Místku na léta 2011 – 2013 a schváleného Strategického plánu rozvoje statutárního města Frýdku-Místku na období 2007 – 2013.

6 °C
8 °C