Nacházíte se: O městě > Sociální služby > Dotace > Dotace na podporu a rozvoj sociálních služeb > Dotační programy pro rok 2012

Dotační programy pro rok 2012

Statutární město Frýdek-Místek vyhlašuje výběrové dotační řízení na poskytnutí účelových dotací z rozpočtu statutárního města Frýdku-Místku pro právnické a fyzické osoby na podporu a rozvoj sociálních služeb pro rok 2012.
Cílem finanční podpory je rozvoj a zkvalitnění ucelené sítě sociálních služeb na území statutárního města Frýdku-Místku. Programy na podporu a rozvoj sociálních služeb jsou rovněž v souladu s cíli Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb ve městě Frýdku-Místku na léta 2011-2013 a schváleného Strategického plánu rozvoje statutárního města Frýdku-Místku na období 2007-2013.

8 °C
12 °C