Nacházíte se: O městě > Sociální služby > Dotace > Dotace na podporu a rozvoj sociálních služeb > Dotační programy pro rok 2016 > Program na podporu a rozvoj ostatních aktivit navazujících na sociální služby na rok 2016

Program na podporu a rozvoj ostatních aktivit navazujících na sociální služby na rok 2016

Statutární město Frýdek-Místek

vyhlašuje výběrové řízení na poskytování účelových dotací z rozpočtu statutárního města Frýdku-Místku na podporu a rozvoj ostatních aktivit navazujících na sociální služby na rok 2016.

Důvodem realizace dotačního programu je finanční podpora a rozvoj aktivit, které doplňují oblast sociální politiky na území města Frýdku-Místku. Cílem dotačního programu je zkvalitňování života a začleňování do společnosti osob se zdravotním postižením a ostatních osob sociálně znevýhodněných.

°C