Nacházíte se: O městě > Sociální služby > Dotace > Dotace na podporu a rozvoj sociálních služeb > Dotační programy pro rok 2017 > Program na podporu a rozvoj sociálních služeb pro rok 2017

Program na podporu a rozvoj sociálních služeb pro rok 2017

Statutární město Frýdek-Místek

vyhlašuje výběrové řízení na poskytování účelových dotací z rozpočtu statutárního města Frýdku-Místku na podporu a rozvoj sociálních služeb pro rok 2017.

Účelem realizace Programu je finanční podpora poskytovatelů registrovaných sociálních služeb, jejichž potřebnost je vyjádřena ve Střednědobém plánu rozvoje sociálních služeb ve městě Frýdek-Místek na období 2014-2018 (dále jen „SPRSS FM“). Podporováno bude poskytování sociálních služeb, které jsou součástí sítě sociálních služeb uvedené v SPRSS FM. Důvodem podpory je udržení stávajících sociálních služeb a podpora nových sociálních služeb v souladu se SPRSS FM na území statutárního města Frýdku-Místku.

7 °C
11 °C