Nacházíte se: O městě > Sociální služby > Dotace > Dotace na podporu v oblasti zdravotnictví > Dotační programy na rok 2014

Dotační programy na rok 2014

STATUTÁRNÍ MĚSTO FRÝDEK-MÍSTEK
vyhlašuje výběrové dotační řízení na poskytnutí účelových dotací z rozpočtu statutárního města Frýdku-Místku pro právnické a fyzické osoby na podporu oblasti zdravotnictví pro rok 2014.
Cílem finanční podpory je výchova ke zdraví a zdravému způsobu života, podpora materiálně-technického zabezpečení preventivních programů neinvestičního charakteru vedoucím ke zlepšení zdravotního stavu obyvatelstva, podpora celoroční pravidelné činnosti i individuálních akcí pro zdravotně postižené a seniory, podpora vytváření podmínek pro integraci zdravotně postižených občanů včetně vytváření rovných podmínek a mobilní paliativní péče (mobilní hospic).

8 °C
9 °C