Nacházíte se: Občan
PDF E-mail Print

Změna v placení místního poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů (dále jen „místní poplatek za komunální odpad“) a místního poplatku ze psů v roce 2012

Odbor správy obecního majetku Magistrátu města Frýdku-Místku, s cílem zefektivnit a zjednodušit systém správy místních poplatků, umožní od 1.1.2012 zaplatit místní poplatek za komunální odpad a místní poplatek ze psů rovněž prostřednictvím SIPO.
23.06.2011 13:36
Počet zhlédnutí: 7186

To znamená, že od roku 2012 bude možné uhradit místní poplatky:
1. prostřednictvím SIPO
2. poštovní poukázkou na České poště
3. bezhotovostním převodem – příkaz k úhradě u peněžního ústavu
4. hotovostní platbou na Magistrátu města Frýdku-Místku v době pokladních hodin.

Jak postupovat, pokud budete chtít zaplatit místní poplatky prostřednictvím SIPO:


Zájemci o službu SIPO mohou požádat o přidělení spojovacího čísla na kterékoli poště. Spojovací číslo obdrží na počkání. Toto spojovací číslo, které již máte nebo nově získáte, je vázáno pouze na Vaši osobu.
 

Poté požádejte písemně nebo osobně na odboru správy obecního majetku, oddělení místních daní a poplatků Magistrátu města Frýdku-Místku o hrazení místního poplatku prostřednictvím SIPO a v žádosti uveďte kromě jména, adresy i spojovací číslo přidělené poštou (pokud jste již v systému SIPO, najdete toto číslo vždy na „bílé složence“).  Bez Vaší žádosti nemůže Magistrát města Frýdek-Místek do Vašeho SIPO platbu předepsat, a to ani v případě, že bude znát toto spojovací číslo.  Předpis platby místního poplatku se objeví automaticky na „bílé složence“ ve stanoveném termínu pro jeho úhradu.
 

Formuláře - žádosti získáte na odboru správy obecního majetku, oddělení místních daní a poplatků Magistrátu města Frýdku-Místku, Radniční 1148, 738 22 Frýdek-Místek, nebo na internetových stránkách statutárního města Frýdku-Místku, www.frydekmistek.cz:
Komunální odpad: občan - orgány obce - magistrát města – odbor správy obecního majetku –
tiskopisy – úhrada místního poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů prostřednictvím SIPO. V něm uvedete seznam poplatníků, za které chcete touto formou poplatek hradit a spojovací číslo SIPO.
Psi: občan - orgány obce - magistrát města – odbor správy obecního majetku – tiskopisy – úhrada místního poplatku ze psů prostřednictvím SIPO.


 

MM F-M
ODBOR SPRÁVY OBECNÍHO MAJETKU

Občan

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
°C
°C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.