Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

Atleti hodnotili loňský rok

Na první nedělní odpoledne letošního roku připravil atletický oddíl Tělovýchovné jednoty Slezan Frýdek-Místek Slavnostní zakončení roku loňského. Velký sál Národního praskal doslova ve švech a více než tři stovky členů a hostů vytvořilo všem oceněných krásnou atmosféru. Byli vyhlášeni nejlepší atleti oddílu za rok 2018, proběhlo ocenění nejlepších v Běžecké ceně mládeže a ve Frýdecko-Místeckém běžeckém poháru.
07.01.2019 20:51
(Aktualizováno: 8.1.2019 12:16)
Počet zhlédnutí: 1523

Ocenění se mladí atleti dočkali také v celoročních soutěžích Skokan roku a Slezanský silák. Nezpomnělo se ani na jubilanty, kteří se v minulosti výraznou měrou podíleli na činnosti oddílu. Všichni přítomní se však také dozvěděli spoustu dalších informací o činnosti a plány na rok letošní. Určitě se jednalo o velice vydařené zakončení úspěšného atletického roku. Velké poděkování všem atletům, rodičům a dalším hostům, kteří dorazili a samozřejmě všem, kteří celou akci připravili. 

atletika
Atletika TJ Slezan

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
23.82 °C
20.18 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)