Atleti hodnotili loňský rok

Na první nedělní odpoledne letošního roku připravil atletický oddíl Tělovýchovné jednoty Slezan Frýdek-Místek Slavnostní zakončení roku loňského. Velký sál Národního praskal doslova ve švech a více než tři stovky členů a hostů vytvořilo všem oceněných krásnou atmosféru. Byli vyhlášeni nejlepší atleti oddílu za rok 2018, proběhlo ocenění nejlepších v Běžecké ceně mládeže a ve Frýdecko-Místeckém běžeckém poháru.
07.01.2019 20:51
(Aktualizováno: 8.1.2019 12:16)

Ocenění se mladí atleti dočkali také v celoročních soutěžích Skokan roku a Slezanský silák. Nezpomnělo se ani na jubilanty, kteří se v minulosti výraznou měrou podíleli na činnosti oddílu. Všichni přítomní se však také dozvěděli spoustu dalších informací o činnosti a plány na rok letošní. Určitě se jednalo o velice vydařené zakončení úspěšného atletického roku. Velké poděkování všem atletům, rodičům a dalším hostům, kteří dorazili a samozřejmě všem, kteří celou akci připravili.

atletika
Atletika TJ Slezan