Hledáme do týmu

Lucie Talavašková

9. 1. 2019

Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p. o. přijme nového zaměstnance na pozici:

PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

Místo výkonu práce: Turistické informační centrum Frýdek-Místek, Nám. Svobody 6
Termín nástupu: předpoklad únor–březen 2019
Pracovní poměr: zástup za mateřskou
Platové zařazení: 10. platová třída dle zákona č. 262/2006 Sb. Zákoníku práce v platném znění a nařízením vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrem zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů

Popis práce:
– každodenní komunikace s klienty a dodavateli
– správa webových stránek a sociálních sítí (vkládání příspěvků, aktualizace informací)
– tvorba iniciačních záměrů a rozpočtu projektů (akcí, aktivit)
– prezentace projektových záměrů zákazníkům
– prezentace na pracovních setkáních
– sestavení harmonogramů příprav a samotná realizace
– řízení a realizace projektů (akce, tiskoviny)
– tvorba tiskových zpráv a redakčních článků

Požadované vzdělání a praxe:
– úplné SŠ vzdělání, VŠ vzdělání výhodou

Speciální požadavky:
– praxe min. 3 roky v oblasti cestovního ruchu výhodou
– všeobecný přehled s důrazem na problematiku domácího cestovního ruchu
– výborné organizační schopnosti (koordinace sportovní akce, koordinace drobných projektů)
– dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
– výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování a kultivovaný projev, samostatnost
– dobrá znalost města Frýdek-Místek a celé turistické oblasti Beskydy (orientace ve městě, umístění služeb, nabídky turistických atraktivit atd.)
– počítačové znalosti: ovládání programů MS Word, MS Excel, MS Power point, Office 365, schopnost orientace na internetu, případná znalost práce s grafickým programem vítána
– možnost čelit stresovým situacím, časová flexibilita
– trestní bezúhonnost
– nekonfliktní, spolupracující, přátelský, proaktivní osoba loajální k organizaci, týmový hráč
– kreativní přístup
– Řidičský průkaz skupiny B/aktivní řidič

Nabízíme:
– zázemí v příspěvkové organizaci
– 5 týdnů dovolené
– příspěvek na stravování formou stravenek
– platové ohodnocení dle praxe

Součástí přihlášky musí být:
ŽIVOTOPIS *) se všemi nezbytnými údaji o uchazeči, jeho vzdělání a praxi.
MOTIVAČNÍ DOPIS vyjadřující jasně důvod, proč bychom si měli vybrat daného uchazeče jako nejvhodnějšího kandidáta na tuto pozici

Způsob přihlášení:
E-mailem na adresu vavrikova.monika@beskydy-info.cz s předmětem „Výběrové řízení – pracovník/pracovnice IC" do 30.1.2019.

Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. nebude přihlášky ani životopisy vracet, ani kontaktovat uchazeče, kteří nebyli vybráni na pohovor.

Vyhlašovatel má právo výběrové řízení kdykoliv zrušit bez udání důvodu.

* Zasláním Vašeho životopisu příspěvkové organizaci Turistické informační centrum Frýdek-Místek, dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat. Vaše data budou považována za diskrétní a bude s nimi nakládáno pouze pro účely v rámci výběrových řízení, nejdéle po dobu 1 roku. Současně tímto stvrzujete, že údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé.