Sběr projektových záměrů ke tvorbě Akčního plánu 2019-2020 – přispějte k rozvoji našeho města

MM F-M

12. 2. 2019

Nyní je připravován tzv. akční plán na období 2019-2020, což je dokument, který rozpracovává dlouhodobou strategii na kratší období. Akční plán obsahuje návrhy projektů, které přispívají k rozvoji města. Město se proto znovu obrací na občany s žádostí o spolupráci.
Občané mají možnost podělit se s městem o své nápady, požadavky či přání, které by přispěly k dalšímu rozvoji města a lepšímu životu ve Frýdku-Místku. Náměty by měly být pokud možno co nejkonkrétnější (popis záměru, odhad časové a finanční náročnosti) a svým charakterem mohou být nejen „tvrdé“ (infrastrukturní, stavební), ale také tzv. „měkké“ (rozvíjející dovednosti).
V příloze naleznete formulář pro sběr projektových záměrů, který je potřeba vyplnit pro každý jednotlivý záměr a elektronicky zaslat nejpozději do 15. 3. 2019 na e-mail buczkova.jana@frydekmistek.cz. Formulář v tištěné podobě bude k dispozici na Informacích v přízemí budov magistrátu (ul. Radniční 1148 nebo Palackého 115).