Sběr projektových záměrů ke tvorbě Akčního plánu 2019-2020 – přispějte k rozvoji našeho města

Statutární město Frýdek-Místek má od roku 2011 platný strategický plán rozvoje města jako komplexní strategický rozvojový dokument s dlouhodobým horizontem a dopadem na občany, organizace a zájmová sdružení i podnikatele. Do tvorby takto důležitého rozvojového dokumentu je vždy nezbytné zapojit také veřejnost a zohlednit její potřeby.
12.02.2019 12:56

Nyní je připravován tzv. akční plán na období 2019-2020, což je dokument, který rozpracovává dlouhodobou strategii na kratší období. Akční plán obsahuje návrhy projektů, které přispívají k rozvoji města. Město se proto znovu obrací na občany s žádostí o spolupráci.
Občané mají možnost podělit se s městem o své nápady, požadavky či přání, které by přispěly k dalšímu rozvoji města a lepšímu životu ve Frýdku-Místku. Náměty by měly být pokud možno co nejkonkrétnější (popis záměru, odhad časové a finanční náročnosti) a svým charakterem mohou být nejen „tvrdé“ (infrastrukturní, stavební), ale také tzv. „měkké“ (rozvíjející dovednosti).
V příloze naleznete formulář pro sběr projektových záměrů, který je potřeba vyplnit pro každý jednotlivý záměr a elektronicky zaslat nejpozději do 15. 3. 2019 na e-mail buczkova.jana@frydekmistek.cz. Formulář v tištěné podobě bude k dispozici na Informacích v přízemí budov magistrátu (ul. Radniční 1148 nebo Palackého 115).

MM F-M
ODBOR ÚZEMNÍHO ROZVOJE A STAVEBNÍHO ŘÁDU