Město Frýdek – Místek zpracovává plán udržitelné městské mobility

MM F-M

12. 2. 2019

Občané nám mohou zaslat jakékoli podněty, pokud si myslí, že by se mělo cokoli v dopravě zlepšit. Podněty vkládejte do sekce „Napište nám“ na stránkách projektu www.mobilita-frydekmistek.cz.
Cílem projektu je vytvoření plánu zabývajícího se mobilitou, jež ovlivňuje celé město, jeho atmosféru. Jedná se o dopravní strategii, která povede například ke zlepšení bezpečnosti dopravy, snížení znečištění ovzduší, hluku, spotřeby energií a zlepšení účinnosti přepravy. Zároveň přispěje k posílení atraktivity a kvality městského prostředí.
Plán je rozdělen na 2 části, analýzu a návrh. Analýza bude provedena do února, návrh pak do podzimu. Součástí plánu jsou veřejná projednání, která proběhnou v závěru každé části.
Všechny podněty občanů budou zodpovězeny a do plánu zapracovány.
Ing. Petr Macejka Ph.D, UDIMO spol. s .r .o, www.mobilita-frydekmistek.cz