Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

Město Frýdek - Místek zpracovává plán udržitelné městské mobility

Plán udržitelné městské mobility města Frýdku - Místku je dokument, který bude zahrnovat veškeré formy a způsoby dopravy ve městě od pěší dopravy přes MHD po parkování.
12.02.2019 12:57
(Aktualizováno: 12.2.2019 13:17)
Počet zhlédnutí: 3804

Občané nám mohou zaslat jakékoli podněty, pokud si myslí, že by se mělo cokoli v dopravě zlepšit. Podněty vkládejte do sekce „Napište nám“ na stránkách projektu www.mobilita-frydekmistek.cz.
Cílem projektu je vytvoření plánu zabývajícího se mobilitou, jež ovlivňuje celé město, jeho atmosféru. Jedná se o dopravní strategii, která povede například ke zlepšení bezpečnosti dopravy, snížení znečištění ovzduší, hluku, spotřeby energií a zlepšení účinnosti přepravy. Zároveň přispěje k posílení atraktivity a kvality městského prostředí.
Plán je rozdělen na 2 části, analýzu a návrh. Analýza bude provedena do února, návrh pak do podzimu. Součástí plánu jsou veřejná projednání, která proběhnou v závěru každé části.
Všechny podněty občanů budou zodpovězeny a do plánu zapracovány.
Ing. Petr Macejka Ph.D, UDIMO spol. s .r .o, www.mobilita-frydekmistek.cz

MM F-M
ODBOR ÚZEMNÍHO ROZVOJE A STAVEBNÍHO ŘÁDU

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
25.98 °C
18.45 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)