Uzavírka části místních komunikací ul. Čelakovského, ul. Bahno-Příkopy a dvou vedlejších účelových komunikací v Místku.

Od pondělí 15. dubna 2019 budou plně uzavřeny části místních komunikací ul. Bahno Příkopy a ul. Čelakovského. Rovněž bude uzavřena účelová komunikace napojující se na ulici Bahno-Příkopy a účelová komunikace rovnoběžná s ulicí Čelakovského, vše v k.ú. Místek. Důvodem je realizace stavebních prací v souvislosti s výstavbou obchvatu „D48 Frýdek-Místek, obchvat – I. etapa“.
11.04.2019 14:29

Investorem stavby je Ředitelství silnic a dálnic ČR, zhotovitelem ALPINE Bau CZ a.s. Žádost o povolení uzavírky podala společnost SEKNE spol. s r.o..

Doba trvání uzavírky:
Zahájení : 15.04.2019
Ukončení: 31.12.2021

Ulice Čelakovského bude obsluhována z ulice Frýdlantská nebo z ulice Družstevní. Ulice Bahno-Příkopy bude obsluhována z ulice Svazarmovská nebo z ulice Čelakovského. Dopravní obsluha nemovitosti ve vlastnictví společnosti Kulig a.s. bude zajištěna po účelové komunikace z ulice Bahno-Příkopy.
Grafické znázornění uzavírky je v příloze.

MM F-M
ODBOR DOPRAVY A SILNIČNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ