Stav znečištění ovzduší ve městě Frýdku-Místku

15.04.2019 12:33

Zpráva Českého hydrometeorologického ústavu ze dne 15.04.2019 v 06:00 hod:
Na území Moravskoslezského kraje se hodnoty průměrných 24hodinových koncentrací suspendovaných částic PM10 pohybují mezi 23 - 52 µg/m3. Krátkodobé koncentrace ostatních měřených škodlivin jsou podlimitní.
Aktuální situace s ohledem na stav znečištění: Rozptylové podmínky jsou většinou dobré.
Výhled na dnešek:
Rozptylové podmínky budou dobré. Průměrné 24hodinové koncentrace prašného aerosolu budou pohybovat pod hodnotou stanoveného imisního limitu (50 mikrogr/m3).
Aktuální úroveň znečištění ovzduší se může v průběhu dne měnit, aktuální data z měřící stanice ve Frýdku-Místku naleznete zde, aktuální přehled dat z automatizovaných stanic v České republice, Polsku a Rakousku naleznete zde.
Zdroj informací obsažených v této zprávě: portal.cmi.cz.

MM F-M
ODBOR ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A ZEMĚDĚLSTVÍ