Hlasuj pro Olešnou!

Devět jedinečných destinací, které mezi sebou soutěží ve třech kategoriích. Mezi nimi najdeš i rekreační oblast Olešnou u Frýdku≈Místku. Líbí se ti? Tak pro ni hlasuj v soutěži DestinaCZe!
09.05.2019 14:40
(Aktualizováno: 9.5.2019 14:46)

Agentura CzechTourism vyhlásila 7. ročník této soutěže. Letos tě soutěží provedou známí influenceři KubajSZ a Freecoolina, kteří zavítali do devíti jedinečných destinací. A pozvali i na Olešnou.

Olešná je místem, kde můžeš vyměnit každodenní tempo za dlouhé hodiny relaxu a pohody. Propojíš odpočinek se sportovní aktivitou, zahledíš se na linie nedalekých beskydských vrcholků. Na Olešné si na své přijde každý, od příznivců vodních radovánek, in-linů, cyklistiky, plážových sportů či wellness. Hlavu složíš v některém z ubytovacích zařízení, ale tu pravou romantiku zažiješ až pod nebem plným hvězd v autokempu. Nic není nemožné, vše záleží jen na tobě a tvé fantazii.

Dáš této lokalitě svůj hlas? Hlasovat můžeš až do 2. června na www.destinaCZe2019.cz. A třeba ty vyhraješ hlavní cenu – zážitkový pobyt na 2 noci v Moravském krasu a zapůjčení kol pro dvě osoby.

Další info k aktivitám na Olešné najdeš na www.olesnafm.cz

Lucie Talavašková
Turistické informační centrum Frýdek-Místek, příspěvková organizace