Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

Hala Polárka bude hostit Frýdecko-Místecký veletrh

V pátek 24. května odstartuje v hale Polárka „Frýdecko-Místecký veletrh“ s podtitulem stavba, bydlení, žena a domov, zahrada, hobby, auta a kreativ. Vystavovatelé budou návštěvníkům k dispozici v pátek a sobotu od 9 do 18 a v neděli do 17 hodin. Vstup je ZDARMA.
13.05.2019 14:34
Počet zhlédnutí: 3059

Vystavující firmy budou prezentovat kotle na různá paliva, ale i tepelná čerpadla, fotovoltaické a solární kolektory i rekuperační jednotky. Představí izolační a zateplovací materiály i různé technologie jejich aplikace. Chybět nebude široká nabídka zdících materiálů, hydroizolací, střešních systémů, oken i dveří.  K vidění a porovnání budou garážová vrata, ploty, brány, stínící technika. Nabídku doplní centrální vysavače, zabezpečovací systémy, vybavení do zahrad, zahradní nábytek, nářadí pro kutily i zahrádkáře, domácí potřeby a podobně.

Připraveny budou přednášky na téma Nová zelená úsporám a Dešťovka, ale také dřevostavby, pasivní domy a obecně úspory ve vytápění. Hovořit se bude také o geopatogenních zónách a k dispozici budou ukázky práce Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR a Poradenské centrum pro oblast komínů a vytápění.

Veletrh doplní sekce Žena a Domov. Vystavovatelé nabídnou výrobky a služby z oboru kosmetiky, módy, zdravé výživy i drobných dárků.

Doprovodný program:

sobota a neděle - tvarování zvířátek z balonků, malování na obličej

neděle - kreativní dílničky

MM F-M, Jana Matějíková
ODBOR ŠKOLSTVÍ, KULTURY, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
23.61 °C
19.35 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)