Olešná může získat značku nejlepšího místa pro aktivní odpočinek a zábavu

Lokalita přehrady Olešná s krásným výhledem na Beskydy i na město postoupila v rámci soutěže DestinaCZe pořádané státní organizací CzechTourism mezi 3 nejlepší destinace v kategorii Česko jede. Může získat značku nejlepšího místa pro aktivní odpočinek a zábavu.
14.05.2019 14:09
(Aktualizováno: 14.5.2019 14:34)

Pomozte k jejímu ocenění, dejte jí svůj hlas a vyhrajte nezapomenutelné zážitky.

Hlasujte ZDE

Pozn.: Statutární město Frýdek-Místek vkládá do rozvoje sportovně-rekreační lokality přehrady Olešná nejen finanční prostředky, ale také velkou míru invence. Kolem přehrady nechalo město vybudovat cyklostezku, která velmi oblíbená i mezi bruslaři, multifunkční hřiště, které navštěvují rodiny s dětmi i z okolních měst a obcí, krytý a letní aquapark, který láká i zahraniční návštěvníky, stejně jako kemp, jehož návštěvnost rok od roku stoupá, a který čeká ještě v tomto roce další vylepšení. Mimo to v lokalitě působí i soukromé subjekty, které nabízejí další služby a možnosti rekreačního i sportovního vyžití.