Aktuality

Judistka Pavla Prőllová vybojovala bronz na Mistrovství Evropy policejních sborů v maďarském Győru.

Úspěšná hlavní trenérka Juda Beskydy a Frýdecko-místecká policistka byla nejúspěšnější členkou reprezentace české policie.

V těžkém zápase o třetí místo se střetla s domácí maďarskou závodnicí. V bouřlivém prostředí zúročila česká reprezentantka své letité zkušenosti a potvrdila, že dlouhodobě patří k našim nejúspěšnějším reprezentantkám v judu. Na svém kontě má dvacet titulů mistryně ČR, dva tituly policejní Mistryně Evropy, titul mistryně Evropy v kategorii Masters a několik dalších světových a evropských medailových umístění.

V průběhu dubna a května sbírali důležitá medailová umístění také další judisté z Frýdecko-místecka. Mezi nejcennější patřil bronz Karolíny Kubíčkové na Mistrovství republiky žen. Tato teprve juniorka o sobě dává vědět po dlouhodobém zranění kolena. Frýdecko-místečtí ovládli také krajský přebor dorostu, juniorů, mužů a žen v Ostravě. Na této soutěži vybojovali šest titulů přeborníka a stali se nejúspěšnějším kolektivem soutěže. Přeborníky kraje se ve svých věkových a váhových kategoriích stali Karolína Kubíčková, Vojtěch Hronek, Kamil Ksza, Luděk Kubíček a Barbora Kalenská, která vybojovala titul v kategorii dorostenek i juniorek. Stříbro si z této soutěže odvezla Iveta Kočí. Mezi nejúspěšnější v kraji patří také nejmladší benjamínci, děti do 9. let, které tvoří početně největší skupinu členské základny. Judo Beskydy má sídlo ve Frýdku-Místku Na Bahně a další tréninkové základny v Dobré, Raškovicích a Frýdlantu - Nové Vsi.  

Luděk Kubíček
JUDO BESKYDY z.s.
22.05.2019 12:18
Počet zhlédnutí: 2 152