Hokej na místeckém náměstí

MM F-M, Petr Pavelka

24. 5. 2019

Mirai miluje davy a je frýdecko-místecký patriot, a tak není divu, že když zavětřil davové šílenství a pozitivní energii lidí, kteří se konečně zase mají s čím ztotožnit, udělal se svým pořadatelským týmem vše pro to, aby občané Frýdku-Místku měli možnost „open air“ sledovat i sobotní semifinále a následný nedělní zápas, ať už půjde o zlato nebo o bronz. „Není to nic jednoduchého a levného takový přenos zajistit, ale když už, tak ať to stojí za to,“ potvrdil Mirai znovu své adrenalinové odhodlání „skočit do publika“ a víru, že si nenatluče, protože bude v dostatečně hojném počtu. Přijďte i vy!

V sobotu místecké náměstí ožije programem od šesté hodiny večerní, od 19.15 už se bude naplno fandit. A v neděli nás pak čeká buď zápas o bronz v 15.45 nebo boj o zlato ve 20. 15.