Hledáme nového jednatele společnosti Sportplex

8. 7. 2019

Obchodní společnost:     Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. se sídlem Na Příkopě 3726, Frýdek, 73801 Frýdek-Místek, IČO 26829495, zapsaná ve veřejném rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C vložka č. 26914, jejímž jediným společníkem je statutární město Frýdek-Místek. Další informace o společnosti jsou dostupné na www.sportplex.cz.

Funkce:      statutární orgán společnosti – jednatel

Smluvní vztah:      smlouva o výkonu funkce

Místo výkonu funkce:      město Frýdek-Místek

Doba výkonu funkce:      neurčitá

Předpokládané zahájení výkonu funkce:      1. 10. 2019, případně dle dohody

Platové podmínky:      smluvní odměna

Charakteristika výkonu funkce:

Vedení obchodní společnosti, která zajišťuje provozování sportovních zařízení.

Předpoklady pro uchazeče o výkon funkce:

Do funkce jednatele může být zvolena fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, dosáhla věku 18 let, je plně svéprávná a je bezúhonná.

Jiné požadavky:

1. vysokoškolské vzdělání, případně středoškolské vzdělání s maturitou a praxí v oboru
  2. manažerské schopnosti
  3. znalost problematiky řízení, ekonomiky a základních právních poměrů obchodních společností a příspěvkových organizací
  4. vysoké pracovní nasazení, komunikativní schopnosti, flexibilita
  5. řidičské oprávnění alespoň skupiny B
  6. obecné znalosti právních předpisů, se kterými musí být jednatel společnosti schopen pracovat:
  1. zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů
  2. zákon č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích), ve znění pozdějších předpisů
  3. zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů
  4. zákon č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů
  5. zákon č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
  1. uživatelská znalost práce s PC – operační programy MS Office (Word, Outlook), práce s internetem
  2. znalost cizího jazyka výhodou

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat tyto náležitosti:

• jméno, příjmení, titul uchazeče
  • datum a místo narození uchazeče
  • státní příslušnost uchazeče
  • místo trvalého pobytu uchazeče
  • číslo občanského průkazu uchazeče
  • datum, místo a podpis uchazeče
  • emailovou adresu, telefonní kontakt na uchazeče

K přihlášce do výběrového řízení uchazeč přiloží:

• strukturovaný životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • návrh koncepce rozvoje obchodní společnosti Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. v rozsahu max. 10 stran A4
  • souhlas s užitím osobních údajů

Poskytnuté doklady a podklady pro výběrové řízení je nutno si osobně vyzvednout do deseti dnů po ukončení výběrového řízení. Po uplynutí této lhůty budou nevyzvednuté doklady a podklady skartovány.

Přihlášky s požadovanými přílohami zasílejte do 31. 7. 2019 v zalepené obálce s uvedením adresy uchazeče a  označením „Výběrové řízení – neotvírat“ na adresu:

Mgr. Michal Pobucký, DiS.

primátor statutárního města Frýdku-Místku

Magistrát města Frýdku-Místku

Radniční 1148

73801 Frýdek-Místek

Ve Frýdku-Místku dne 8. 7. 2019                                                     Mgr. Michal Pobucký, DiS.

primátor