Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

"Dejme dětem rodinu"

Spolu pro rodinu, z. s., se aktivně zapojuje do kampaně Dejme dětem rodinu, protože jsme přesvědčeni, že děti mají vyrůstat v rodině nikoliv v ústavech. Naší podporou je nejen doprovázení pěstounských rodin v rámci dohod o výkonu pěstounské péče a poradenská činnost v této oblasti, které realizujeme také ve Frýdku-Místku, ale i aktivity, které přímo oslovují širokou veřejnost.
09.07.2019 12:41
Počet zhlédnutí: 1497

V loňském roce jsme ve zdejší knihovně uspořádali Besedu o náhradní rodinné péči a letos bychom chtěli tuto aktivitu zopakovat. V podzimních měsících se tak můžete opět těšit na přítomnost zkušených pěstounů, kteří Vás určitě zaujmou svými netradičními zážitky.

Každoročně prezentujeme informace o náhradní rodinné péči také na Festivalu v ulicích v Ostravě. A už dnes Vás můžeme pozvat na Den pěstounství, který se bude letos konat 12. 10. 2019 v Dolní oblasti Vítkovice, z. s., my tam budeme, a co vy?

Mgr. Zdeňka Kučná
Koordinátor Centra náhradní rodinné péče
Spolu pro rodinu, z. s.
703 167 500, zdenka.kucna@spoluprorodinu.cz

MM F-M
ODBOR SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
22.5 °C
21.2 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)