Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

KOMPAS - komunikace, partnerství, spolupráce

Spolu pro rodinu, z. s., v červnu ukončilo první běh programu Kompas, který realizuje ve Frýdku-Místku. Program je určen dětem a mladistvým, ve věku 12–17 let, kteří se opakovaně dostávají do střetu se svým sociálním okolím, nebo neumí navazovat případně udržovat zdravé a podpůrné sociální vztahy.
09.07.2019 12:46
Počet zhlédnutí: 1564

Cílem programu je poskytnout mladým lidem příležitost lépe poznat sama sebe. Velká část programu je zaměřena na zlepšení komunikačních dovedností účastníků, a to prostřednictvím vzájemné diskuze členů skupiny v bezpečném prostředí vrstevníků. Prostřednictvím vlastního prožitku si mladí lidé osvojí základy efektivní komunikace, naučí se, jak čelit konfliktům a jak je možné přistupovat k řešení problémů. Smyslem je vést mladé lidi k tomu, aby s ostatními jednali důstojně a rovnoprávně. 

Druhý běh programu, který je spolufinancován také Statutárním městem Frýdek-Místek, proběhne na podzim. Bližší informace o programu Vám podá Mgr. Zdeňka Kučná, 703 167 500, zdenka.kucna@spoluprorodinu.cz

Mgr. Zdeňka Kučná
Koordinátor Centra náhradní rodinné péče
Spolu pro rodinu, z. s.

 

MM F-M
ODBOR SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
22.5 °C
21.2 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)