Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

Setkání zdravotně postižených v Lidovém domě

Společné setkání lidí se zdravotním postižením se uskuteční 25. září od 9 do 14 hodin v Lidovém domě v Místku. Jeho součástí bude kulturní program v havajském stylu. Vstupné činí sto korun a zahrnuje i oběd. Záštitu nad akcí převzal náměstek primátora Marcel Sikora.
09.09.2019 08:46
Počet zhlédnutí: 1062

Z mého pohledu je to společenská událost, která umožní zejména lidem s mentálním postižením potkat se, pobavit se a možná i navázat nová přátelství.  Na akci budou mimo jiné klienti využívající služeb zařízení na území města, například městské příspěvkové organizace Žirafa- Integrované centrum, Handicap centra Školy života nebo denního centra Maják. Líbí se mi, když organizace, které poskytují služby stejné cílové skupině, vzájemně spolupracují,“ uvedl náměstek Sikora s tím, že každá akce, která přispívá ke zvyšování kvality života lidí s mentálním postižením je prospěšná a zaslouží si podporu.

 

MM F-M, Jana Matějíková
ODBOR KANCELÁŘ PRIMÁTORA

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
18.31 °C
11.39 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)