Užijte si čtvrtfinále basketbalového mistrovství světa v kině!

Basketbalová reprezentace svými statečnými výkony na mistrovství světa neustále „přepisuje historii“, a tak není divu, že už se objevily reminiscence na hokejové Nagano a basket se sleduje i mimo domovy s nadějí na sdílený silný zážitek, podobně jako tomu bylo dosud u jiných sportů.
11.09.2019 09:24

Protože basketbalová obec je ve Frýdku-Místku také velmi silná a o tento sport se zajímají v těchto dnech i ti, kterým dosud nic neříkal, jde tomuto zájmu Statutární město Frýdek-Místek vstříc a přes KulturuFM na dnešek připravilo sledování čtvrtfinálového zápasu proti Austrálii v Kině Petra Bezruče, kam můžete přijít od 15 hodin fandit i vy!

MM F-M, Petr Pavelka