10. října - omezení úředních hodin - občanky, pasy, řidičáky

Připomínáme, že ve čtvrtek 10. října budou z provozních důvodů omezeny úřední hodiny v budově magistrátu v Místku na ulici Politických obětí. Oddělení evidence obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů a také oddělení správních agend – evidence řidičů budou od 8 do 13 hodin mimo provoz.
03.10.2019 13:13

Občané v tuto dobu nebudou moci podat žádost o vydání pasu nebo občanky, stejně tak nebude možné jim již hotové doklady vydat. Zároveň nebude možné požádat o vyřízení řidičského průkazu, převzít vyhotovené doklady a ani požádat o jiné služby na úseku evidence řidičů.

Úřední hodiny budou ve čtvrtek 10. října pouze v odpoledních hodinách, a to od 13 do 15 hodin.

ODBOR KANCELÁŘ PRIMÁTORA

ODBOR KANCELÁŘ PRIMÁTORA