Nacházíte se: O městě
PDF E-mail Print

Záření 2019

Dne 26. 9. 2019 se pod záštitou náměstka primátora statutárního města Frýdek-Místek pana Marcela Sikory uskutečnila každoroční preventivní akce s názvem Záření. Letošní ročník se nesl v duchu protidrogové prevence a osvěty. Preventivní aktivity byly zacíleny především na mladší generaci a programové náplně se profesionálně zhostily subjekty z řad sociálních služeb, které v lokalitě na ul. Míru působí.
03.10.2019 13:55
(Aktualizováno: 4.10.2019 07:06)
Počet zhlédnutí: 2593

Akce byla zahájena přátelským fotbalovým zápasem mezi žáky fotbalové třídy ze Základní školy
a mateřské školy Frýdek-Místek, El. Krásnohorské 2254, 738 01 Frýdek-Místek a dětmi z ulice Míru. Celý zápas se nesl v duchu fair play za přátelské podpory místních obyvatel.

Oddělení sociální prevence odboru sociálních služeb Magistrátu města Frýdku-Místku připravilo pro organizace působící v lokalitě kvalitní zázemí, kdy každá organizace měla vytýčený čas pro vlastní prezentaci a realizaci preventivních aktivit.

Účastníci akce si mohli vyzkoušet speciální brýle „Drunk Busters“ simulující opilost a účinky tvrdých drog, přípravu zdravé svačinky nebo si zazávodit na koloběžkách a přitom se zábavnou formou dozvědět o bezpečnosti silničního provozu. Malování na obličej a výrobu dekorativních ozdob ocenily zejména menší děti.

Všem spolupracujícím organizacím děkujeme za účast na akci a realizaci preventivních aktivit.

MM F-M
ODBOR SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

Obrázky

O městě

TV vysílání

Facebook

Aktuální počasí

Dnes:
Zítra:
20.26 °C
17.57 °C

Odkazy

Novinky

Odběr novinek e-mailem.Kontrola Zadejte číslo složené z dnešního datumu a roku a dne (například druhy leden 2018 vypdata takhle . 120182)