Rubikova křižovatka - uzavírka rampy z TGM na ulici Hlavní (směr na Příbor)

Práce na rekonstrukci mostu na třídě T. G. Masaryka a Rubikovy křižovatky jsou v plném proudu. V těchto dnech je uzavřena rampa č. 2, tedy sjezd z třídy TGM na ulici Hlavní (k hale Polárka, směr Příbor). Tato uzavírka potrvá do čtvrtku 24. října.
21.10.2019 09:24
(Aktualizováno: 21.10.2019 09:26)

V případě dřívějšího ukončení stavebních prací, které se bez úplné uzavírky neobejdou, bude uzavírka ukončena dříve a omezení bude opět pouze částečné.

Stanovena objízdná trasa: po třídě TGM na Kostikovo náměstí, dále po ul. Nádražní a I/48 směr Příbor.

Nájezdové rampy spolu s opěrnými pilotovými zdmi opravuje ŘSD (Ředitelství silnic a dálnic).

Pozn. V křižovatce stále platí zákaz odbočení doleva, a to s výjimkou odbočení doleva z nájezdu na most z průtahu (ve směru jízdy na Český Těšín) k frýdeckému magistrátu.

ODBOR KANCELÁŘ PRIMÁTORA

-0.9 °C