Stav znečištění ovzduší ve městě ve Frýdku-Místku

27.11.2019 07:53

Zpráva Českého hydrometeorologického ústavu ze dne 27.11.2019 v 08:00 hod:
Na území Moravskoslezského kraje se hodnoty průměrných 24hodinových koncentrací suspendovaných částic PM10 pohybují mezi 18 - 114 µg/m3. Krátkodobé koncentrace ostatních měřených škodlivin jsou podlimitní.
Aktuální situace s ohledem na stav znečištění: Rozptylové podmínky jsou většinou dobré.
Výhled na dnešek:
Rozptylové podmínky budou dobré. Hodnoty průměrných 24hodinových koncentrací prašného aerosolu se budou ojediněle (zejména na Karvinsku) pohybovat nad hodnotou stanoveného imisního limitu (50 mikrogr/m3).

Aktuální úroveň znečištění ovzduší se může v průběhu dne měnit, aktuální data z měřící stanice ve Frýdku-Místku naleznete zde, aktuální přehled dat z automatizovaných stanic v České republice, Polsku a Rakousku naleznete zde.
Zdroj informací obsažených v této zprávě: portal.cmi.cz.

MM F-M
ODBOR ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A ZEMĚDĚLSTVÍ