Aktuality

Primátor informoval o počtu nemocných, navzdory nařízení krizového štábu MS kraje

Za poslední den máme ve Frýdku-Místku hlášeny 3 nové případy, celkem bylo identifikováno 38 případů, zůstává 36 nemocných pacientů.

Informace o ostatních obcích zveřejňovat nemohu, kvůli rozhodnutí krizového štábu Moravskoslezského kraje (děkujeme pane hejtmane), a neměl bych ani zveřejňovat počty za FM. Já informace zatajovat nehodlám.

Pravidelným zveřejňováním počtu nemocných ve městě můžeme předejít různým fámám, jako že se například celé město uzavírá do karantény. Z denních přírůstků nových pacientů je patrné, že u nás ve městě není žádný raketový nárůst nemocných pacientů. Což je dobrá zpráva pro nás pro všechny!  A anonymita nakažených zůstává zachována.

Společně to zvládneme!

ODBOR KANCELÁŘ PRIMÁTORA