Senioři města pomalu „rozvolňují“ své aktivity

MM F-M

27. 5. 2020

Od 25. května sice nepřichází pohádkový princ, ale po naší dohodě s vedením města jsme zavedli omezený provoz recepce a Senior Pointu. Recepce bude otevřena každé pondělí od 8.30 do 12.30 hodin.  Senior Point bude mít provozní dobu v pondělí, středu a pátek od 9.00 do 15.00 hodin. Budou podávány informace o činnosti městské organizace, o připravovaných akcích, prodej členských známek a informace o dalším předpokládaném vývoji. Dalším mezníkem se jeví 22. červen, na který vláda připravuje další rozvolňování.

Budeme se snažit připravit a ještě do prázdnin některé aktivity realizovat. Omlouváme se za případné změny, ke kterým v našich rozhodnutích a informacích o naší činnosti dochází. Souvisí to se společenskými změnami, na které nemáme vliv. Důležité a prvořadé je v této chvíli, abychom byli ukáznění a chránili si své zdraví a zdraví ostatních kolem nás.

Dalibor Kališ, městská organizace Senioři ČR