Aktuality

Poděkování frýdecko-místeckým občanům

Svíčky, plenky, hračky, polštáře, čaje, sprchové gely, teplé ponožky, přáníčka i cukrovinky – to vše dostali potřební (senioři, lidé se zdravotním postižením, matky samoživitelky, lidé v tíživé životní situaci, pacienti v hospici) v rámci akce „Dárek pro druhé=Radost pro všechny“. Děkujeme všem dárcům, kteří zpříjemnili vánoční čas více než třem stovkám dospělých a dětí!

Ve frýdecko-místeckém Hospici přispěli k sváteční atmosféře také dobrovolníci, kteří pacientům zazpívali pod okny pokojů koledy. Také v Domově Přístav, v Domově se zvláštním režimem Beskyd, v Integrovaném centru Žirafa a v Našem světě proběhla setkání dobrovolníků spojená s vánočním zpíváním. Těchto setkání se zúčastnili také muzikanti z řad členů CASD. Živá hudba, společný zpěv, prskavky, vánoční setkání  bylo potěšující pro všechny zúčastněné.

Všem laskavým lidem, kteří se zapojili do těchto milých předvánočních akcí, patří velké díky. Stejně tak těm, kteří se během roku 2020 zapojili do dobrovolnictví, aby nakupovali seniorům v izolaci či vypomohli v zařízeních, kde bylo nedostatek personálu. Je krásné vidět, kolik dobrosrdečných lidí je v našem okolí.

Děkujeme všem za nezištnou pomoc druhým.

Kolektiv zaměstnanců Dobrovolnického centra ADRA Frýdek-Místek

 

MM F-M
ODBOR SOCIÁLNÍCH SLUŽEB
14.01.2021 10:10
Počet zhlédnutí: 336