ODBOR SPRÁVY OBECNÍHO MAJETKU OPĚT OTEVŘE DVEŘE VEŘEJNOSTI

Odbor správy obecního majetku na ulici Radniční 10 ve Frýdku bude od pondělí 22. března opět zpřístupněn veřejnosti.

Z důvodu koronaviru, kterým onemocnělo několik zaměstnanců tohoto pracoviště a další byli v této souvislosti v karanténě musel být koncem února pro veřejnost uzavřen. Nicméně většina zaměstnanců se již v pondělí vrátí do plného pracovního režimu a odbor tedy opět otevře dveře veřejnosti.

Vyzýváme občany, aby přesto zvážili, zda je nutné úřad osobně navštívit. Stále je možné většinu záležitostí vyřídit telefonicky nebo elektronicky (e-mail, datová schránka).

Pro hladší průběh návštěvy také doporučujeme, aby občané předem telefonicky kontaktovali daný odbor, který chtějí navštívit, a dohodli si schůzku.

Kontakty ZDE

Pozn. E-mailový kontakt se zobrazí po kliknutí na jméno zaměstnance odboru

MM F-M, Bc. Jana Matějíková
ODBOR KANCELÁŘ PRIMÁTORA